Arnold Schwarzenegger – biografia

arnold biografia

Kilka dni temu, w końcu, trafiła w moje ręce, długo oczekiwana przeze mnie, nowa biografia Arnolda Schwarzenegger?a pt. ?Pamięć absolutna?. Pierwsza wydana została w 1977 roku ?Arnold ? Edukacja kulturysty? i zdobyła renomę biblii kulturystów i maniaków siłowni.
Niestety ostatnimi czasy narzekam na brak wolnego czasu i nie zdążyłem przebrnąć przez całą książkę. Jednak nawet jakbym ją przeczytał to bym o niej nie opowiadał, bo nie ma nic gorszego od polecania komuś książki z jednoczesnym zdradzeniem jej treści:) Powiem tylko, że jest to rozwinięcie wcześniejszej biografii (oczywiście o późniejsze wydarzenia), a więc znaleźć tu można nie tylko informacje o kulturystyce ale również o aktorstwie i polityce.
Mimo, że nie przeczytałem jeszcze całości, śmiało mogę ją już polecić wszystkim obdarzonym sportowym duchem. Jest to historia żywej legendy kulturystyki, kina akcji
i polityki. Jest absolutnie potwierdzeniem tego, że ciężką pracą i determinacją można zrealizować wszystkie swoje marzenia.

arnold edukacja

?Edukacja kulturysty? podzielona jest na dwa działy. Pierwszy jest biografią Arnolda, a drugi zawiera porady treningowe dla przyszłych kulturystów (i nie tylko). Zaprezentowane są
w niej ciekawe ćwiczenia do wykonywania w domu, które mają przygotować do treningu na siłowni. Powinny być one wykonywane cały czas (niezależnie od stopnia zaawansowania).
Jeżeli bardziej interesują was ćwiczenia i plany treningowe to polecam ?Edukację kulturysty?. Osoby zainteresowane biografią Arnold?a Schwarzenegger?a powinny wybrać ?Pamięć absolutną? ze względu na o wiele szerzej opisaną historię jego życia.

Skomentuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Post Navigation